USALDUSVÄÄRNE & TUNTUD MÖÖBLI ARENDAJA PAKUB KÕIGILE KLIENTIDELE KUNI 24.DETS -15% . KASUTA VÕIMALUST !

Tartumaa, Tartu, Teguri 30

Construction Logo
timing
Furni Company OÜ furni.estonia@gmail.com
caller
E-R 10.00-16.00 +372 53828623
0

ERITELLIMUSED, REMONT, RESTAUREERIMINE JA PARANDUSTÖÖD

  • GARANTII meie klientidele
  • 20-25a seotud vedrudega mööbel
  • 5a tänapäeva poroloonmööbel
  • 10a puitmööbel
  • 2a remontimise, parandamise teenus

Broneeri aeg läbi Facebooki SIIN

Uue mööbli tellimisel antakse tootega kaasa arve, kus on toote kood ja garantii aeg kirjas.
Garantii kehtimisel anname 100% tasuta remondi või parandamise teenust antud tootele, juhul kui tegu pole tahtliku kahjustuse tekitamise või lõhkumisega.
Toote tarbija peab olema hoidnud toodet heaperemehelikult, kasutanud otstarbe kohaselt. Garantii alla ei kuulu loomade poolt tekitatud kahju, põlengud, tahtlik lõhkumine, kanga enda või naha eluiga, defektid.
Näiteks klient soovib oma mööblile kunstnahka aga intensiivsel kasutamisel nahk mureneb aastaga. Tegemist on kunstnaha loomuliku kulumisega ning tootja ei vastuta kanga või naha loomuliku kulumise eest. Kunst nahka peab tihedalt hooldama nahahooldusspray või kreemiga, et vältida selle kulumist, murenemist. Jättes naha hooldamise tahaplaanile tekivadki kahjud.

NB! Teenuse osutamisel lähtume VÕS ja tarbijakaitseseaduses sätestatud punktidest ning seadusest kõrvale kalduvaid teenuseid EI OSUTA. Viimase ilmnemisel juhime klientidele selle mitte tahtlikul või tahtlikul rikkumisel tähelepanu ja suuname tarbijaid seaduse kuulekusele ja kokkulepetest kinnipidamisele.

Kuidas meie kliendiks saada? -

Tellides meilt toote või kasutades remontimise teenust säilitatakse andmed andmebaasis. Garantii kehtib kõikidele teenuse tarbijatele või toote tellijatele.

Kuidas osta meilt mööblit? +

Näide1: Tere. Soovin tellida uue SOHVA PATRIC mõõtudega 2100x700x760 valgest kunst nahast.
Ants Loots telefon 52666…Tallinn Liivalaia

Näide2: Tere. Leidsin internetist ühe ilusa mööbli pildi. Tegu on seinalt lahtikäidav voodi. Soovin täpselt samasugust nagu internetis nägin müügil, kuid seal olev värv ja suurus ei sobi. Nimelt tahaksin pikkuse 1900 mm asemele 1885,5 mm ja pool voodit võiks olla diagonaalis valge ja teine pool must.
Anu Tark telefon 5555…aadress….Pärnu

2. Saadame Teile koheselt arve koos sissejuhatava tektiga: Tere. Täname, et tundsite meie teenuste vastu huvi. Saadame Teile arve, mis tähendab sobivuse korral kohest teenuse rakendamist, kuid MITTE KOHUSTUST maksta mittesobivuse korral.
Arvel on täpselt toodud välja teie soovitud toote/teenuse hind ning ettemaksu summa. Tasudes määratud ettemaksu kontole EE832200221060632190 Furni Company OÜ koos arvel oleva selgitusega nt tigudiivani remont alustatakse tööde tegemisega ja ühe toote/teenuse kättesaamise aeg on maksimaalselt 15 tööpäeva. Kui teenuseid on mitu või toode on äärmiselt eksklusiivne lepitakse see eraldi kliendiga kokku.
3. Sooritate panga ülekande ettemaksuga meie kontole
4. Raha laekudes kontole alustab Furni Company OÜ meeskond koheselt Teie projektiks vajaminevate tegevuste, materjalide planeerimise käivitamisega.
5. Töö valmimise maksimum päevade arv on tavapäraselt 15 tööpäeva. NB! Kui ei ole teistsugune kokkulepe (esindaja võtab ühendust tellijaga telefoni teel või saadetakse uus tähtaeg smsiga).
6. Toode / teenus tuuakse kliendile koju. Toote kättesaamisel tasub klient teise osamakse firma esindajale sularaha tseki vastu või kannab teenuse/ toote eest panga ülekandega üleandmisel. Tavapäraselt saadab Furni Company OÜ kliendile lõpparve 1 päev enne emailile ning klient tasub toote kättesaamisel kas koheselt ülekandega või sularahas. See lepitakse kokku vastavalt kliendi soovile ja võimalusele. Kui klient ei ole tasunud vastavalt kokkuleppele määratud tähtajaks toote/teenuse eest ja teenus on kliendil olemas, sel juhul esitatakse kliendile võlateade uue tähtajaga.

Remondime, parandame ja restaureerime nii puitmööblit, kui ka pehme mööblit.
Parandame tänapäevast kui ka antiikmööblit.

Tekkis küsimus?
close slider


Tekkis küsimus?

Soovid personaalselt parimaid pakkumisi emailile?

Siis liitu meie uudiskirjaga!

Parimaid pakkumisi kuni -60%

Oled liitunund meie uudiskirjaga

Midagi läks valesti. Palun proovi uuesti